Útorok 18. jún 2019
Kalendár
september 2013
P U S Š P S N
« Aug   Okt »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Oznamy

 

4.9.2017 sa tešíme na všetky deti a ich rodičov v našej materskej škole 🐞🐸

 

Vážení rodičia a priatelia materskej školy,
pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces v našej materskej škole darovaním 2% z dane!
Aj v roku 2017 sa môžete sami slobodne rozhodnúť, čo urobiť s čiastkou svojich daní, ktoré ste minulý rok zaplatili štátu. Hoci možno ide o malú čiastku (ktorá však pre Vás nebude znamenať žiadny výdavok navyše), Vaše rozhodnutie bude mať pre nás veľký význam. Zákon Vám umožňuje darovať 2 % (3%) zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie Hodžováčik. Vaše 2 % (3%) pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Ako fyzická osoba máte právo poukázať 2% (3%) zaplatenej dane mimovládnej neziskovej organizácii. Ako právnická osoba to je 1,0% (2%) zo zaplatenej dane.
Touto cestou Vás prosíme o vyjadrenie Vašej podpory Rodičovskému združeniu Hodžováčik poukázaním 2% Vašich daní. Nezabudnite, že o takúto finančnú pomoc pre škôlku, ktorú navštevuje Vaše dieťa, môžete požiadať aj Vašich rodinných príslušníkov, kolegov a známych, pretože čím viac daňovníkov poukáže na účet nášho Rodičovského združenia sumu zodpovedajúcu podielu 2%(3%) zaplatenej dane, o to viac finančných prostriedkov budeme môcť použiť na skvalitnenie projektov MŠ, neustále vylepšovanie záhradného areálu, podporu vzdelávacieho procesu našich detí, výlety, divadielka, tvorivú činnosť v škôlke, atď.
Ďakujeme, že i Vy patríte medzi rodičov, ktorým nie sú ľahostajné podmienky vzdelávania našich detí a že i Vy ste touto formou – Vašim finančným príspevkom prispeli k ich skvalitneniu. ĎAKUJEME!!!
Tlačivá si môžete vyzdvihnúť v triedach a dajú sa stiahnuť aj na stránke www.rzhodzovacik.sk

Správna rada RZ Hodžováčik

 

 

 

 

 

 

 

Čítať ďalej »

Stanovy RZ Hodžováčik

STANOVY

Rodičovského združenia Hodžováčik

Členovia prípravného výboru združenia pod názvom „Rodičovské združenie Hodžováčik“ (ďalej len „združenie“) pripravili stanovy, ktoré predložili Ministerstvu vnútra Slovenskej republiky na registráciu tohto občianskeho združenia podľa ustanovení zákona č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov v znení neskorších predpisov.

Členovia prípravného výboru:

  1. Soňa Planková
  2. Ing. Hana Binovcová
  3. JUDr. Miroslava Princová
  4. Klaudia Moncmanová
  5. Monika Vargová
  6. Mgr. Miroslava Adamík Šimegová

Tieto fyzické osoby predstavujú prípravný výbor a konajú v mene združenia až do vytvorenia orgánov združenia, postupom podľa stanov združenia.

P r e a m b u l a.

Cieľom stanov je upraviť činnosť Rodičovského združenia Hodžováčik.

Stanovy sú vypracované v súlade s ustanoveniami zákona č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon“).

Združenie je založené na základe slobodnej vôle jej členov k výkonu združovacieho práva na demokratickom princípe, ako zväzok jeho členov pre účely zaistenia cieľov a poslania združenia.

Združenie je otvorenou nezávislou a apolitickou organizáciou, predstavujúcou právny subjekt s úplnou právnou subjektivitou.

 Združenie je právnickou osobou, ktorej právne pomery a vzťahy  smerujúce do  vnútra združenia, sa riadia ustanoveniami zákona a týchto stanov.

 Do postavenia a činnosti združenia môže štát zasahovať len v medziach zákona.

 Združenie vzniká dňom jeho registrácie Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky.

 Združenie je oprávnené sa obracať s petíciami na štátne orgány  za podmienok a postupom podľa platných právnych predpisov Slovenskej republiky.

Čítať ďalej »

Ankety

Páči sa Vám naša nová stránka?

Pozrieť výsledky

Loading ... Loading ...
Prihlásenie a administácia