Pondelok 18. február 2019
Kalendár
február 2019
P U S Š P S N
« Mar    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Darujte nám 2% z dane

Vyhlasenie_FO_2015

Vážení rodičia a priatelia materskej školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces v našej materskej škole darovaním 2% z dane!

Aj v roku 2015 sa môžete sami slobodne rozhodnúť, čo urobiť s čiastkou svojich daní, ktoré ste minulý rok zaplatili štátu. Hoci možno ide o malú čiastku (ktorá však pre Vás nebude znamenať žiadny výdavok navyše), Vaše rozhodnutie  bude mať pre nás veľký význam. Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie Hodžováčik. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Ako fyzická osoba máte právo poukázať 2% (3%) zaplatenej dane mimovládnej neziskovej organizácii. Ako právnická osoba to je 1,5% (2%) zo zaplatenej dane.

Všetky získané finančné prostriedky poukázané na účet občianskeho združenia budú použité výhradne, v zmysle stanov občianskeho združenia na účely:

  • skvalitnenia výchovno-vzdelávacieho procesu v materskej škole
  • skvalitnenia vybavenia materskej školy

Touto cestou Vás prosíme o vyjadrenie Vašej podpory Rodičovskému združeniu Hodžováčik poukázaním 2% Vašich daní. Nezabudnite, že o takúto finančnú pomoc pre škôlku, ktorú navštevuje Vaše dieťa, môžete požiadať aj Vašich rodinných príslušníkov, kolegov a známych, pretože čím viac daňovníkov poukáže na účet nášho Rodičovského združenia sumu zodpovedajúcu podielu 2% zaplatenej dane, o to viac finančných prostriedkov budeme môcť použiť na skvalitnenie projektov MŠ, neustále vylepšovanie záhradného areálu, podporu vzdelávacieho procesu našich detí, výlety, divadielka, tvorivú činnosť v škôlke, atď.

Ďakujeme, že i Vy patríte medzi rodičov, ktorým nie sú ľahostajné podmienky vzdelávania našich detí a že i Vy ste touto formou – Vašim finančným príspevkom prispeli k ich skvalitneniu.

Ďakujeme

Správna rada RZ Hodžováčik

Ankety

Páči sa Vám naša nová stránka?

Pozrieť výsledky

Loading ... Loading ...
Prihlásenie a administácia